Acıbadem Eşya Depolama Hizmetleri

Günümüzde nakliyatçılık sektörü artık modern hizmetleri ile çok daha anlamlı çalışmalar yürütüyor. Bunlardan birisi de Acıbadem eşya depolama hizmetleri olarak firmamızın sizlere sunmuş olduğu çalışma modelidir. Başta evden eve nakliyat hizmetleri olmak üzere asansörlü taşıma eşya sigortalama ve diğer hizmetlerin yanı sıra eşya depolama hizmeti de veren firmamız eşyalarınızın ulaşacağı bir adres bulunmaması durumunda adeta kurtarıcı görevi üstleniyor. Çünkü dönemsel olarak eşyanın acilen tahliye edilmesi gerektiği fakat bunun mümkün olmadığı durumlarda devreye eşya depolama hizmeti girebilmektedir. Dolayısıyla bizleri emanet edeceğiniz eşyalarınız uluslararası standartlarda depolarda muhafaza edilerek sizlerden gelecek istek doğrultusunda teslim edilmektedir diyebiliriz.

Eşya Depoları Özenle Dizayn Ediliyor

Acıbadem Kaliteli Eşya Depolama Sistemi

Tabii takdir edersiniz ki içerisinde elektronik cihazlardan ve mobilya grubundan oluşan bir eşya grubu için oldukça riskli durumlar söz konusudur. Örneğin rutubet hem elektronik eşyanın hem de mobilya tarzındaki eşyaların kısa süre içerisinde deforme olmalarına neden olur ve süre uzadıkça bu deformasyon daha da artar.  Bu durumları göz önüne alarak inşa edilen depolarımız gerek rutubetten, gerekse diğer olumsuz koşullardan izole edilerek eşyalarınızın uzun bir süre saklanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Elbette bu hizmetimiz sadece ev eşyası ile sınırlı değildir. Dilerseniz fuar, organizasyon ve farklı etkinlikleriniz için de aynı yöntemi kullanabilir ve bu hizmetimizden oldukça makul fiyatlarda yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama ve Eşya Sigortalama Hizmetlerini Bir Arada Alabilirsiniz

acıbadem depolama

Uzun döneme yayılan bilgi birikimi ve nakliyatçılık tecrübesiyle Acıbadem eşya depolama hizmetlerini tercih ederek aynı zamanda bizlere emanet etmiş olduğunuz eşyaları sigortalama sistemi ile koruma altına alabiliyoruz. Dolayısıyla böyle bir hizmette ihtiyacınız olması durumunda kurumsal anlamda hizmetler üreten firmamız ile çalışmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz efendim. Sizlere günün her saatinde telefonlarımız veya diğer iletişim seçenekleri üzerinden ulaşmayı lütfen ihmal etmeyiniz. Ayrıca eşyalarınızın değerli olduğunu bizler çok iyi biliyoruz ve bu hizmetimizden son derece memnun kalacağınıza eminiz efendim. Acıbadem eşya depolama hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. İzninizle ufak bir hatırlatma daha yapalım. Hizmetlerimizde kredi kartı gibi çeşitli ödeme kolaylıklarından da yararlanabileceğinizi anti parantez belirtmiş olalım. Görüşmek dileğiyle esenlikler diliyoruz.