Acıbadem Nakliyat Ltd. Şti Hakkımızda

Bilindiği üzere nakliyatçılık sektörü tüketiciye birebir hizmetler üreten bir sektör ve biz bu sektörün içerisinde uzun yıllardır bulunmanın verdiği tecrübe ile sizlere ulaşıyoruz. elbette Acıbadem Evden Eve Nakliye hizmetleri unvanı ile pek çok ayrıcalıklı hizmetin bir araya geldiği konsepte çalışmalarını aralıksız sürdüren firmamız bu alanda ortaya çıkan talepleri profesyonel düzeyde karşılamanın gururunu yaşıyor. Ayrıca günün her saatinde ulaşabileceğiniz telefonlarımızdan çok daha ayrıntılı bilgi alabileceğinizi belirterek kısaca hizmetlerimizi aktarmaya çalışalım

Öncelikle asansörlü taşımacılık yapıyoruz ve mümkün olduğu durumlarda mutlaka asansörlü araçları kullanarak taşınma sürecini hızlandıran bu uygulamadan yararlanıyoruz. Bunun dışında eşyalarınızın herhangi bir ulaşacağı adres bulunmaması durumunda eşya depolarımız bu iş için dizayn edilmiştir.  Eşyaların uzun süre saklanabilmesi için her türlü tedbirin alındığı depolarımız aynı zamanda olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklı ve kemirgenlere karşı özel savunma mekanizmaları ile desteklenmiştir.

Tabii olmazsa olmazlarımız arasında yer alan profesyonel düzeyde gerçekleştirdiğimiz eşya paketleme ve ambalajlama çalışması yine bir diğer farkındalık yaratan başka bir hizmetimiz olarak sizlere sunulmaktadır. Ayrıca mobilya söküm kurulum işlemlerinde uzman personelimiz bu anlamda ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılayacaktır. 

Elbette elektromekanik grubuna giren bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi diğer cihazlarınız için de yine firmamızın uzman personelinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Fuar, Organizasyon, Etkinlik ya da Müzik gruplarının taşınması gibi özel taşımacılık gerektiren konularda yine acıbadem evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabileceğinizi gururla ifade etmek istiyoruz

Eşya sigortalama, şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat, karayolu yük taşımacılığı gibi diğer hizmetlerimizde yine makul fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı da anti parantez belirtmiş olalım efendim. Nakliyatçılık alanında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir arada bulunduğu acıbadem nakliyat konseptinden mutlaka faydalanacağınızı düşünerek esen kalın diyoruz efendim.

Saygılarımızla

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Hizmetleri