İstanbul Ev Taşımacılığı Nakliyat Hizmetleri

Günümüzün ekonomik şartları içerisinde ihtiyaç duyulduğunda bir yerden bir yere ev taşımak bir  bakıma zorunluluğa dönüşüyor. Buradan hareketle İstanbul ev taşıma ayrıcalıklı hizmetlerini tercih  ederek sizlerde bu zorlu nakil işlemini huzurlu ve en son derece kolay bir  şekle dönüştürebilirsiniz. Üstelik son derece makul fiyatlarımız her bütçeye uygun dizayn edilmiştir. Tabii çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı da anti parantez belirtmiş olalım. Dilerseniz şimdi ev taşımak gibi zorlu ve bir o kadar zahmetli süreci nasıl hızlı ve kolay bir sürece dönüştürdüğümüzü detaylandıralım.

Ev Asansörlü Taşıma ve Ücretsiz Ekspertiz İle İşe Başlıyoruz

Öncelikle bizimle temas kurduğunuz andan itibaren gerekli görülmesi durumunda ücretsiz ekspertiz yaparak eşyalarınız için en uygun araç tespiti ile çalışmalarımıza start veriyoruz. Eğer taşınacak eşyaların bulunduğu adres asansörlü araçlarla taşmaya uygunsa taşınma işlemini son derece hızlandıran bu yöntem firmamız içinde vazgeçilmezdir diyebiliriz. Çünkü eşyalar bu yöntemle çok daha az riske edilmiş oluyor. Tabii asansörlü taşıma hizmeti öncesinde eşya paketleme ve ambalajlama gibi bir çalışmaya ihtiyaç varsa İstanbul Ev Taşımacılığı hizmetleri olarak biz standart ambalajlama dışında paketleme ve ambalajlama yapabiliyoruz. Elbette özel eşyalarınızı kendiniz zaten paketleme işlemine tabi tutacaksınızdır.

İstanbul Ev Taşıma Nitelikli Hizmetleri İle Huzurlu Taşınma

Bunun yanı sıra İstanbul ev taşıma kavramı söz konusu olduğunda sökülmesi son derece zor olan su tesisatına bağlı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi cihazlarınızı dert etmenize hiç gerek yok. Çünkü uzman personelimiz bu cihazları gayet hızlı ve pratik şekilde sökerek ulaşılan adreste kurulumunu sağlıyor. Bunların dışında elbette mobilya grubunun da aynı işleme tabi tutulması gerekecektir. Dilerseniz bu noktada hizmetlerimizin ve diğer tüm çalışmalarınızın daha iyi anlaşılabilmesi için maddeler halinde bir sıralama yapalım;

  • Ücretsiz ekspertiz
  • Asansörlü taşıma
  • Eşya sigortalama
  • Eşya paketleme ve ambalajlama
  • Eşya depolama
  • Mobilya ve Elektronik eşyaların sökülmesi&tekrar montajı
  • Fuar, Organizasyon ve kongre gibi etkinliklerin nakil işlemleri
  • Şehir İçi ve şehirlerarası nakliyat

Gibi çok sayıda hizmeti firmamızdan profesyonel düzeyde alabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz efendim.